اعترافاتی درباره زنان

اعترافاتی درباره زنان

با تشکر از همکاران و دوستان خوبم که دعوت ما را در اجرای نمایش اعترافانی درباره زنان پذیرفتند. و اما بعد ….

جامعه شناسی عشق

جامعه شناسان خانواده باور دارند که مردان دوست دارند همسری شبیه مادرشان انتخاب کنند در عین اینکه دوست دارند کسی شبیه خود را برگزینند.

انسان ها بگونه ای اند که قطب های همنام یکدیگر را دفع وقطب های ناهمنام به طرف هم جذب می شوند.یحتمل دعوای عروس و مادرشوهر هم دعوای دو قطب همنام است.

اگر مردان تربیت مادرانه خود را حفظ می کردند و تحت استعمار تربیت پدرانه قرار نمی گرفتند ای بسا عشق هم مجالی برای نفس کشیدن داشت.درگذشته طبیعت خشن زندگی، مردان را وادار می کرد گونه جنگجو باشند.اما در زمانه تکنولوژیک شدن جنگها،تسلط یافتن بشر برطبیعت به واسطه تکنولوژی و…دیگر نیازی به تربیت  انسان جنگجو نیست ونمود آن را درآرایش های زنانه جوانان می بینیم.

نیازاست مردان مورد بازآموزی قرار گرفته ومناسب زمانه جدیدی شوند که به تعبیر قابوس بن وشمگیر “مردی به راستی گفتار است وهرچه گویی بکنی”

هورمون پرولاکتین را هورمون مادرانه می گویند که سبب بالا رفتن صبر وتحمل زن برای نگهداری فرزند می شود.پژوهشها نشان می دهد میزان ترشح هورمون پرولاکتین در مردان ۳۰درصد افزایش یافته است.

ضرورت دارد ازدواج ها و روابط جنسی بین افرادی  صورت بگیرد که ازنظرنگاههای هستی شناسانه،روابط حسابگرانه،اقتصادی وقدرت مدارانه مشابهت های بسیار داشته باشند تاعشق بوجود بیاید وماندگارشود.

سالم باشید.

درباره نویسنده

ابراهیم میر آموزگار کلاس اول الف

۱ دیدگاه

  1. غیاثوند می‌گه:

    سلام علیکم ، عرض ادب و احترام و خسته باشید در راستای انجام فعالیت های اموزشی و فرهنگی به شما برادر بزرگوار …بهتون تبریک میگم بابت این همه توجه … در تکمله ی بحثی که در این پست دارید خدمتتون عرض کنم که مردانی که ارتباط موثری با پدر داشتند در زندگی آینده موفق تر هستند و پسرانی که فقط مادر اثر تربیتی بیشتری دارد، در حفظ زندگی آینده شان ناتوان تر هستند و موفقیت مردان مستلزم محبت و همپایی مادران با پدران می باشد …موفق و موید باشید