اسامی بیست طرح برتر شهرستان

اسامی بیست طرح برتر شهرستان

در هفتمین جشنواره ی طرح جابرابن حیان که به میزبانی دبستان سیزده آبان برگزار شد ، بیست طرح برتر از بین ۱۴۳ طرح ارسالی به این نمایشگاه انتخاب شدند.تعداد ۲۲۳ دانش آموزان فعالیت های خود را به صورت انفرادی و گروهی در قالب پروژه های علمی ،طبقه بندی ، جمع آوری اطلاعات ، تحقیق و پژوهش ، طراحی و ساخت و آزمایش طرح های خود را به نمایش گذاشتند.این نمایشگاه در مدت یک هفته پذیرای علاقه مندان به مسائل علمی و آموزشی بود.بازدیدهایی که علاوه بر دانش آموزان و همکاران ارجمند سایر مدارس ، نطر اولیاء و مسافران عزیز در راه دهشیخ را نیز به خود جلب کرده بود.جشنواره ی جابرابن حیان در مقطع ابتدایی ، چیزی مشابه جشنواره ی خوارزمی در دوره ی متوسطه می باشد.فردا پس از جمع آوری طرح ها و ارجاع به مدارس ، به پاس تلاش دانش آموزان و همکاران بزرگوار لوح سپاس تقدیم حضور خواهد شد.طرح های برتر نیز جداگانه تقدیر می شوند.

   نام آموزگار     آموزشگاه   کلاس             تهیه کنندگان        نام طرح   ردیف
حسین محمدی زاده     سیزده آبان   پنجم         ابوالفضل هاشم پور       معجزه حروف ۱
حسین محمدی زاده سیزده آبان پنجم محمد مهدی باقرزاده – محمد منصوری چرخ سفالگری الکتریکی ۲
شهربانو بهمنی سیزده آبان پنجم عرفان میر ضرب آسان عدد۹ ۳
شهربانو بهمنی سیزده آبان بنجم مهدی زارعی شوتینگ زباله ۴
ساناز رضایی فرزانگان چهارم الهه قادری _ ثنا دراج شیطنت آب ۵
فاطمه حسن زاده فرزانگان ششم حدیث حسن پور – یسنا قائدی صندلی چند کاره ۶
ساناز رضایی فرزانگان چهارم فاطمه امینی – فاطمه عباسی افعی کوچک ۷
ساناز رضایی فرزانگان چهارم دینا چشمگان زاده جاروی تحریری ۸
صفیه حاجی پور حضرت زهرا چهارم علی اندام – یاسین منصوری – عارف باسردویی تاثیر نور در سنگ ها ۹
ابوالفضل علی پور حضرت زهرا(س) ششم رضا شبانی نژاد – جواد شبانی نژاد – علیرضا غلامی – یوسف عباسی ایرکرافت ۱۰
سعید غلامی حضرت زهرا(س) ششم امیرحسین نیک روش بوبین تسلا ۱۱
زکیه باقری شهید توانا ششم زهرا راستگو – فاطمه جعفری – پرنیا پرهیزی شناور در آب و غرق در الکل ۱۲
سهراب خرم دل شهیدتوانا چهارم ارشیا هاشمی تاثیر سرما بر آب شور و شیرین ۱۳
معصومه اسدیان پور معلم چهارم نازنین نجفی معرف مهمان کلاس ۱۴
زهره حاجی زاده فاطمیه پنجم سیده فاطمه عمرانی دستگاه شارژر با نیروی باد ۱۵
عبدالکریم منصوری غدیر ششم علیرضا رستمی – امیر حسین شیرپور – صادق پاکدل انرژی آب و نمک ۱۶
سولماز احمدی هاجر چهارم غزل طاهری – یلدا منصوری – یسرا مرتضوی کدام گیاهان حرکت می کنند ؟ چرا  و چگونه ۱۷
عبدالله بستان هجرت سوم ابوالفضل شایسته آینه ها ۱۸
سیده آمنه زندوی شهید برزگر ششم زهرا سادات احمدی زاده ژنراتور برقی ۱۹
زینب حاجی پور شهید خسروی پنجم زهرا علی پور – فائزه باقری جارو برقی شگفت انگیز ۲۰

درباره نویسنده

ابراهیم میر آموزگار کلاس اول الف