افتخاراتی دیگر برای سیزده آبان

افتخاراتی دیگر برای سیزده آبان

تا باد چنین بادا….

باز هم افتخاراتی دیگر برای سیزده آبان

بالاخره تلاش شبانه روزی گروه سرود بویژه کلاس پنجمی های خانم بهمنی در جاهای مختلف (از سواحل خلیج نیلگون همیشه فارس ، تنگ زیبای ترمان و قلعه ی علی گنا  ،گندمزار آقای منصوری و….) نتیجه داد و برگ زرین دیگری به افتخارات دبستان سیزده آبان افزوده شد.

کسب رتبه اول جشنواره ی سرود همگانی  و راهیابی به مرحله ی استانی و کسب مقام دوم در رشته ی  جشنواره ی سرود المپیاد هنر – ادب و اندیشه به تمام دانش آموزان ، همکاران و اولیاء دبستان سیزده آبان تبریک عرض می نمایم. و از همه ی اولیاء و عزیزانی که در تمام برنامه ها ما را یاری کردند ، و همچنین گروه داوری که با نگاه هنرمندانه و ریزبین خود ، تلاش دانش آموزان را تحسین گفتند و همکاران خوبم در اداره آموزش و پرورش صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

به قول یکی از همکاران ، دبستان سیزده آبان خاطرات تیم منچستریونایتد زمان فرگوسن را تداعی می کند با این همه افتخار در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

اما آنچه مهم است تشویق دانش آموزان برای رشد و حرکت رو به جلو است.درست است که در سال تحصیلی۹۷-۹۶ به چندین عنوان کشوری دست یافتیم و در یک یا دو رشته ی ورزشی در آستانه ی بین المللی قرار داریم اما یادمان هست که برای سیزده آبان این تازه اول راه است.چرا که معتقدیم این دبستان پتانسیل خروج وزیر و وکیل هایی دیگری نیز دارد.

سالم باشید.

التماس تلاش

درباره نویسنده

ابراهیم میر آموزگار کلاس اول الف

۱ دیدگاه

  1. غیاثوند می‌گه:

    سلام علیکم …با آرزوی تقدیر بهترینها در سال پیش رو برای همه مربیان این مرز بوم …یکی از سرودهاشون رو بزارید ما هم بشنویم خوووو