یک روز با کتابدار

یک روز با کتابدار

به لطف موسسه آینده سازان عصر دانش ،خبرنگاران لامردی ،از تجربیات دکترعلیرضا کتابدار در زمینه خبرنویسی و مصاحبه ،استفاده کردند.
علیرضا کتابدار، متولد سال ۱۳۵۸ در مشهد و کارشناس‌ارشد علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است که به‌عنوان مدرس روزنامه‌نگاری با چند دانشگاه و موسسه از جمله دانشگاه امام صادق(ع)، دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه اسلامی هنر در قم، فرهنگسرای رسانه، مرکز آموزش موسسه همشهری و نشریات دانشجویی وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همکاری می‌کند. وی همچنین سه درس «اخلاق و رفتار سازمانی»، «مشتری‌مداری» و «ارتباطات انسانی» را در موسسات بانکداری تدریس می‌کند. کتابدار بین سال‌های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶ مدیر سایت «علوم ارتباطات ایران» بوده است.

از جمله سوابق اجرایی وی می‌توان به سردبیری ایسنا در استان خراسان، سردبیر گردشگری خبرگزاری میراث فرهنگی، دبیری سرویس‌های شهری و اجتماعی در چندین سایت و روزنامه از جمله روزنامه همشهری چاپ‌عصر و معاون سردبیر روزنامه همشهری چاپ‌عصر اشاره کرد. وی هم‌اکنون مدیر نشریات ضمایم روزنامه همشهری است.

درباره نویسنده

ابراهیم میر آموزگار کلاس اول الف