بازدید از قطب فرهنگی جنوب

بازدید از قطب فرهنگی جنوب

هیچ جامعه ای فراتر از اندیشه ی معلمانش رشد نخواهد کرد.این افتخار بر همه ی همکاران پرتلاش و سخت کوش که دل در گرو پیشرفت و آبادانی ایران دارند ، تبریک عرض می کنم.

فرصتی شد تا از آموزش و پرورش لارستان بازدید و با همکاران این دیار سرافراز دیدار داشته باشیم. جناب آقای حمیدی و دیگر عزیزان آموزش در بازید از مدارس ما را همراهی کردند.در دبستان پسرانه عطائی و دخترانه ی شاهد با مدیران چوان و خلاق با همکاران پرانرژی ، داشتن دانش آموزانی سرحال و قبراق دور از انتظار نبود. حفظ فضای سنتی با رنگ آمیزی های جالب ، فوتبال دستی ، لباس فرم های خوش رنگ ،قظار شادمانه ، نمایشگاه یادواره شهداء ، شناسایی دانش آموزان مستعد در امر موسیقی ، فردوسی و حافظ خوانی توسط دانش آموزان و …… آرزوی همه ی والدین است که خوشبختانه در این دو مدرسه ، اتفاقات خوبی رقم خورده بود. ضمن تقدیر و تشکر از جناب دکتر اسماعیلی معاون محترم مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش لار و دیگر همکاران اداری و آموزشی و دیگر عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

در پایان از آقای زمانی معاون محترم آموزشی ، آقای حقیقت کارشناس آموزش ابتدایی، آقایان فرحمند و احمدی زاده راهبران آموزشی و مدیران موفق و پرتلاش آقایان باقرزداه ، اکبر عباسی و عقیل عباسی که این فرصت را فراهم نمودند تا تبادل تجربه ای باشد ، صمیمانه سپاسگزارم.

 

درباره نویسنده

ابراهیم میر آموزگار کلاس اول الف