بخش علامرودشت

بخش علامرودشت

بازدید از پروژه های کتابخانه عمومی علامرودشت و خانه فرهنگ خیرگو لامرد

 

بازدید از پروژه های کتابخانه عمومی علامرودشت و خانه فرهنگ خیرگو لامرد

گشایش این مرکز فرهنگی سرآغاز فصل مهمی در مناسبات فرهنگی بخش علامرودشت بویژه در موضوع پایتختی کتاب لامرد خواهد بود و آرزوی مردم خونگرم و دوستانه و فرهنگ‌دوست این شهر محقق می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد به منظور پیگیری و نظارت بر روند ساخت پروژه  کتابخانه عمومی علامرودشت و همجنین هماهنگی برنامه‌های فرهنگی خانه فرهنگ دهستان خیرگو از این مراکز بازدید کردند.

وی با قدردانی از پشتیبانی‌های امام جمعه علامرودشت، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر مسئولین محلی ابراز امیدواری کرد با تکمیل پروژه کتابخانه در ارتقای سطح فرهنگ و ترویج علاقمندان کتاب و مطالعه برای مردم شریف خطه علامرودشت قدم‌های مؤثری برداشته شود و خواستار همراهی و مساعدت کلیه دستگاه‌های ذی ربط در این باره شدند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان لامرد ادامه داد: گشایش این مرکز فرهنگی سرآغاز فصل مهمی در مناسبات فرهنگی بخش علامرودشت بویژه در موضوع پایتختی کتاب لامرد خواهد بود و آرزوی مردم خونگرم و دوستانه و فرهنگ‌دوست این شهر محقق می‌شود.

وی در ادامه روند بازدید ازمراکزفرهنگی، به دیدار یاسر احمدی، مسئول خانه فرهنگ خیرگو رفت و گفت: ضمن برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری و کارگاه‌های آموزش در این دهستان کلیه تجهیزات اداره از سیستم صوتی، صندلی در اختیار برنامه‌های فرهنگی و هنری این خانه فرهنگ قرار خواهد گرفت.

 

۵ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

درباره نویسنده

ابراهیم میر آموزگار کلاس اول الف