رهاورد سفر یک روزه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد به اشکنان؛

پایتختی کتاب و شهر خلاق، امید اشکنان

 

پایتختی کتاب و شهر خلاق، امید اشکنان

این اداره توان خود را در راستای برگزاری برنامه‌های مذهبی، فرهنگی و هنری به کار خواهد گرفت و آمادگی هماهنگی و همکاری با سایرین را در این جهت خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد در سفره یک روزه خود به اشکنان گفت: با توجه به ظرفیت بالای این شهر در زمینه فرهنگی، هنری و میراث فرهنگی، این شهر می‌تواند بعنوان شهر خلاق و پایتخت کتاب و کتابخوانی به استان و بلکه کشور معرفی شود.

وی برگزاری نشست‌های شورای فرهنگ عمومی با موضوع کتاب و کتابخوانی و شهر خلاق را در اشکنان ضروری دانست و افزود: این اداره توان خود را در راستای برگزاری برنامه‌های مذهبی، فرهنگی و هنری به کار خواهد گرفت و آمادگی هماهنگی و همکاری با سایرین را در این جهت خواهد داشت.

ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد در سفر یک روزه خود به شهر اشکنان، به دیدار حجت‌الاسلام علی صفری، امام‌جمعه اشکنان رفت و سپس با همراهی خلیل شریفی، بخشدار اشکنان از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری شهر اشکنان بازدید کرد.

ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد در سفر یک روزه خود به شهر اشکنان، با همراهی خلیل شریفی، بخشدار اشکنان از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری شهر اشکنان بازدید کرد.
ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد در سفر یک روزه خود به شهر اشکنان، به دیدار حجت‌الاسلام علی صفری، امام‌جمعه اشکنان رفت

 

۸ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۳۳

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |