نشست آموزشی طرح ملی «فهما»

نشست آموزشی طرح ملی «فهما»

نشست آموزشی طرح ملی «فهما» ویژه کانون‌های مساجد لامرد

 

نشست آموزشی طرح ملی «فهما» ویژه کانون‌های مساجد لامرد

همه تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد بر پتانسیل بالای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لامرد متمرکز شده و این مراکز همراه و یاریگر ارشاد در اجرای طرح معرفی شهر دوستدار کتاب خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نشست توجیهی و آموزشی طرح ملی «فهما» با حضور رابطان استانی و مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لامرد در سالن شهید جنگاور فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

ابراهیم میر در این نشست با اشاره به فعالیت ۵۶ کانون فرهنگی و هنری در مساجد شهرستان لامرد، گفت: هدف اصلی تشکیل کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، ارتقا و رونق فرهنگی و هنری مساجد و جمع شدن جوانان است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد خاطرنشان کرد: همه تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد بر پتانسیل بالای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لامرد متمرکز شده و این مراکز همراه و یاریگر ارشاد در اجرای طرح معرفی شهر دوستدار کتاب خواهند بود.

در این نشست که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد و تعامل با فرمانداری شهرستان برگزار شده بود، «محسن بیات»، رابط استانی شهرستان لامرد در طرح ملی «فهما» به بیان اهداف برگزاری طرح و مزایای آن برای کانون‌های مساجد پرداخت و «مصطفی دهقانی»، کارشناس مسئول فرهنگی و هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد فارس نیز آموزش‌های لازم در خصوص ثبت فعالیت‌های مذهبی و ملی، طرح، ایده و سایر بخش‌های سامانه «بچه های مسجد» پرداخت.

همچنین «سید مهدی احمدی»، مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد «علی ابن ابیطالب (ع)» شهر اشکنان، «مجید بهمنی»، مدیر کانون فرهنگی و هنری «شهید مصطفی بهمنی» مسجد «امام حسین(ع)» و «ناصر حیدری»، مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد «بلال» دهستان ترمان به عنوان رابطان طرح ملی «فهما» معرفی شدند.

 

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

درباره نویسنده

ابراهیم میر آموزگار کلاس اول الف